• مدیریت اموال خانوادگی (FAMILY OFFICE)

  ما در دایموند تلاش می کنیم خدماتی فراتر از سرویس‌های مالی سنتی موجود در کشور را به عنوان یک مجموعه مدیریت اموال خانوادگی (Family Office) به مشتریان مقیم داخل و خارج از ایران ارائه کنیم.

  مدیریت ثروت اختصاصی

 مدیریت اموال خانوادگی (Family Office)

ما در دایموند تلاش می کنیم خدماتی فراتر از سرویس‌های مالی سنتی موجود در کشور را به عنوان یک مجموعه مدیریت اموال خانوادگی (Family Office)  به مشتریان مقیم داخل و خارج از ایران ارائه کنیم.

ما برای مدیریت بهینه اموال خانوادگی خدمات زیر را ارائه می کنیم

 • مدیریت دارایی‌ و برنامه ریزی سرمایه گذاری خانواده‌ها

 • مدیریت املاک و مستغلات

 • مدیریت ارث و جانشینی

 • خدمات ویژه (VIP) سبک زندگی برای مشتریان خاص

توضیح سرویس ها

با رویکردی جامع در زمینه مدیریت انواع دارایی خانوادگی، ما در این سرویس به دنبال بهینه کردن سبد دارایی و استفاده از بیشترین پتانسیل موجود برای خانواده‌ها و افراد هستیم.

شما چه خانواده‌ای باشید که به دنبال حفظ و توسعه دارایی‌های خود هستید و یا فردی سرمایه دار در جستجوی راه‌حل‌هایی مناسب برای سرمایه‌ گذاری، تیم دایموند برای طراحی و اجرای راه حلی اختصاصی و همراستا با اهداف کوتاه مدت و بلند مدت شما در کنارتان خواهد بود.

کارشناسان بخش سرمایه گذاری ما با به کار بردن رویکردی تلاش‌گر در پی مدیریت و رشد اموال مشتریان هستند. از طریق تجزیه و تحلیل دقیق، تخصیص استراتژیک دارایی و نظارت فعال بر فعالیت‌ها ما در پی بهینه کردن ترکیب سرمایه مشتریان خود در عین گریز از ریسک‌های غیرمنطقی هستیم.

با استفاده از خدمات کارگزاری املاک و مستغلات دایموند، ما آماده هستیم تا صفر تا صد خدمات مورد نیاز در خصوص املاک و مستغلات شما را بر عهده بگیریم. ما در این خدمت با ترکیب دانش تحلیلی بازار املاک در کنار انجام فعالیتهای اجرایی در این حوزه، خدمات متنوعی را به  ایرانیان مقیم داخل و خارج از  کشور در خصوص املاک آنها در ایران ارائه می کنیم. خدماتی از قبیل آنالیز اقتصادی  جهت کمک به تصمیم گیری، حراست و نگهداری  املاک ، بهینه سازی و مولدسازی املاک، انجام فعالیتهای خرید و فروش املاک، انجام امور اداری(ثبت و شهرداری)، تعیین تکلیف پرونده‌های حقوقی و مالیاتی  و انجام بررسیهای تخصصی نظیر تعیین کاربری املاک و همچنین انتخاب، انعقاد قرارداد و نظارت بر ساخت املاک.

ما در شرکت مدیریت سرمایه دایموند متوجه اهمیت حفظ و نگهداشت میراث خانوادگی شما هستیم. تیم ما در کنار شرکای حقوقی با تجربه که در این زمینه تخصص دارند، در کنار شما است تا با به کارگیری استراتژی و رویکردهای مناسب از میراث خانوادگی شما حفاظت کند. ما با برنامه‌ ریزی دقیق موضوعات ارث و جانشینی، از منظر  انتقال راحت، قانونی و بهینه اموال و کسب و کار خانواده ها به نسل‌های بعدی به مشتریان خود اطمینان خاطر می دهیم.

ما به عنوان یک مجموعه مدیریت اموال خانوادگی(Family Office) با الگو گرفتن از مدل ارائه این خدمات در کشورهای توسعه یافته و جهت ایجاد آرامش خاطر برای مشتریان محدود خود، فراتر از مدیریت ثروت سنتی عمل می کنیم و خدماتی ویژه و شخصی سازی شده (VIP) با نام «خدمات سبک زندگی” را به مشتریان خود ارائه می‌کنیم. ما درک می کنیم که رفاه و شادکامی مشتریان ما در کنار مسائل مالی آنها از اهمیت بالایی برخوردار است. ماموریت ما ارائه خدماتی است که هم وضعیت اموال و هم سایر جنبه های  زندگی مشتریان مان را بهبود می بخشد .خدمات ویژه ما در این بسته عبارتند از:

 •  پشتیبانی تخصصی از سلامت و تندرستی مشتریان
 • برنامه ریزی آموزشی و ارائه مشاوره های لازم برای جوانان خانواده
 • برنامه ریزی موضوعات مرتبط با دوران بازنشستگی
 • انجام امور بیمه ای و بانکی

به این ترتیب با ترکیب خدمات مالی و غیرمالی؛ مشتری در صورت درخواست، یک مجموعه حرفه‌ای و صمیمی را مانند بخشی از خانواده اش در کنار خود احساس خواهد کرد.

اصول راهبردی ما

ما توجه و رسیدگی اختصاصی و ارائه خدمات متناسب با نیازهای مشتریان را  در اولویت خود قرار داده‌ایم. در این راستا هر مشتری یک شخص رابط اختصاصی با شرکت ما خواهد داشت که همه امور مرتبط با مشتری را پیگیری می کند. به دلیل مدل خاص و تعداد محدود مشتریان در دایموند، امور مشتریان در بالاترین سطح مدیریتی دایموند برنامه ریزی و نظارت می شود.

جهت دریافت جزییات مربوط به انعقاد قرارداد و یا کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما صحبت کنید.

تمایل دارم دایموند با من تماس بگیرد.

تمایل دارم خودم با دایموند تماس بگیرم.