فعالیت ما

هر روز یک اتفاق جدید می افتد و ممکن است ارزش دارایی های شما کاهش یابد یا اینکه رشد مورد انتظار شما را نداشته باشد. ممکن است مدت ها به انتقال و تبدیل به احسن برخی دارایی های خود فکر می کنید اما زمان کافی برای مدیریت سرمایه های خود را ندارید.
می خواهید یک نظمی به سبد دارایی های خود بدهید. می خواهید مطمئن شوید که با توجه به شرایط پیش رو و سناریوهای ممکن، چه بخشی از سرمایه تان را در کجا سرمایه گذاری کنید؟ چند درصد از سرمایه شما باید در ملک باشد، چند درصد در بازار سهام، چه مقدار پول در بانک نگه دارید و چه میزان را در رمزارزهایی مانند بیت کوین سرمایه گذاری کنید؟
ممکن است در خارج از ایران باشید و در جستجوی یک تیم مطمئن و حرفه ای برای فروش، نقل و انتقال، حفاظت و مدیریت دارایی های خود در داخل ایران باشید. تیمی که حتی بتوانید امور اداری و حقوقی و مالیاتی داراییهای خود را به آن بسپارید.
مدیریت سرمایه دایموند با هدف ارائه راهکار برای این مسائل شکل گرفته است و با استفاده از نیروهای متخصص و حرفه ای خود سعی دارد با مدیریت سرمایه ها و اموال مشتریان به گونه ای که منجر به آسایش و آرامش خاطر آنان شود پاسخی مناسب به این نیازها ارائه دهد.

استراتژی ما

ماموریت

مدیریت دارایی های ارزشمند مشتریان بصورت حرفه‌ای، مطــمئن و پایدار

افراد بسیاری وجود دارند که تمایل ندارند دارایی های خود را شخصا و مستقیما مدیریت کنند. ما به نیابت از آنها مبتنی بر سلامت و دقت و سرعت، دارایی‌های آنان را مدیریت می کنیم و آرامش خاطر مشتریان را از این طریق فراهم می کنیم.
یک تیم متخصص و حرفه‌ای با سابقه ای روشن فراهم آورده ایم تا بتوانیم املاک، اموال و دارایی های شما را تثبیت، حفظ، مولد، بهینه و تبدیل به احسن کنیم.

چشم انداز

گزینه اول مشتریان با خالص دارایی بالا

خدمات ما به گونه ای است که برای مشتریان با خالص دارایی بالا (High-net-worth individual (HNWI) ) معنادار است. چشم انداز ما تبدیل شدن به گزینه اول این دسته از مشتریان در سطح کشور است. مشتریانی که در جستجوی کارگزاری حرفه ای، مطمئن و با رویکردی بلندمدت و برنده برنده هستند.

ارزش ها

رازداری امانت داری رابطه برد-برد و بلندمدت

ما کسب وکار خود را مبتنی بر سه اصل رازداری، امانت داری و رابطه برنده-برنده و بلندمدت اداره می کنیم.
عدم افشا اطلاعات شخصی و محرمانه مشتریان، مدیریت دارایی های مشتریان بر اساس امانت و صداقت همچون دارایی های شخصی خودمان و همچنین پرهیز از منفعت کوتاه مدت و ایجاد رابطه بلندمدت خطوط قرمز ما در کسب و کار هستند. اعتماد مشتری سرمایه اصلی ماست.

مزیت دایموند چیست؟

در صورتی که پرونده شما توسط شرکت پذیرفته شود؛ آنگاه تمام امور سرمایه گذاری، حقوقی، دفترخانه ای، اداری، مالیاتی، بیمه و بانکی مورد نیاز شما توسط دايموند انجام خواهد شد. ما با شبکه ای از متخصصان سرمايه گذاري در بخشهاي مختلف، متخصصان املاک، کارشناسان رسمی دادگستری، وکلا، دفترداران دفاتر رسمی، متخصصان بانک و بیمه و بورس و مالیات، خدماتي یکپارچه به شما ارائه می دهیم. ما با مديريت همه ابعاد پرونده شما، “آینده مطمئن سرمایه شما” را تضمین می کنیم.

مدیریت یکپارچه امور سرمایه شما

سرعت پیشبرد امور سرمایه شما را افزایش می دهد.

مدیریت یکپارچه امور سرمایه شما

کیفیت مدیریت سرمایه شما را بالا می برد .

مدیریت یکپارچه امور سرمایه شما

هزینه های مدیریت سرمایه شما را کاهش می دهد.

مدیریت یکپارچه امور سرمایه شما

سرعت پیشبرد امور سرمایه شما را افزایش می دهد.

مدیریت یکپارچه امور سرمایه شما

کیفیت مدیریت سرمایه شما را بالا می برد .

مدیریت یکپارچه امور سرمایه شما

هزینه های مدیریت سرمایه شما را کاهش می دهد.